Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48650 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48651 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48652 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48700 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48701 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48703 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48707 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48715 |
| în proiectare | mineral natural tratat termic |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48734 |
| în proiectare | mineral natural tratat termic |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48736 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie, Indie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48753 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48787 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Madagaskar |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48795 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Madagaskar |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48796 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48797 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48799 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48801 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48802 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48811 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48813 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)