Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48708 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48709 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48714 |
| în proiectare | mineral natural tratat termic |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48735 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Austrálie, Indie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48752 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Austrálie, Indie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48754 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48767 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48768 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48769 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48782 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48783 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48784 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48785 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48786 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48788 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48789 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48790 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48791 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48792 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48793 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)