Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49333 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49334 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49335 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49350 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49357 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49358 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49359 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49370 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49371 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Argentina |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49372 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Argentina |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49373 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Argentina |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49374 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Srí Lanka |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49378 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Srí Lanka |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49379 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Srí Lanka |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49380 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49390 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49391 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49405 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49406 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49407 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)