Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă Tumbled |
| Mărime | 8 - 12 mm |
| Greutate | 100 g |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 80 buc |
| Număr articol | 47953 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă Tumbled |
| Mărime | 8 - 12 mm |
| Greutate | 100 g |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 80 buc |
| Număr articol | 47958 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie |
| Număr articol | 48451 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 48460 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Număr articol | 48478 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 - 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 48481 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 48483 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Argentina |
| Număr articol | 48493 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48494 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 48526 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Număr articol | 48527 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48528 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 48535 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48599 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48647 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48648 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48649 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48698 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48699 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48702 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)