Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48873 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48874 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48875 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48876 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48877 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48887 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48900 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Španělsko |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48917 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Španělsko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48918 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Španělsko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48919 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48923 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Locații | Dominikánská republika |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48938 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48939 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48940 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48943 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48957 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48958 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Austrálie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48966 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48968 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48969 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)