Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48778 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48797 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48799 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48801 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48802 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48825 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48848 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48852 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48869 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48870 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48872 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48873 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48874 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48893 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48894 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48921 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48923 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48929 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48931 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48933 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)