Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49454 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49456 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49457 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49458 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49459 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49461 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49462 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49467 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49468 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Namibie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49469 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Namibie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49470 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Namibie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49471 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49472 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49473 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49474 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 25-50 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45633 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 35-60 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45643 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 35-60 mm |
| Locații | USA, Peru |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45644 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 45589 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 45595 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)