Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49316 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49319 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49324 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49346 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49349 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Afghánistán |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49375 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Myanmar |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49385 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49396 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49403 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49408 |
| în proiectare | mineral natural cu tratare a suprafeței |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49428 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49442 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49445 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49446 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49460 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49461 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49472 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)