Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Kanada |
| Număr articol | 45609 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Uruguay |
| Număr articol | 45610 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Jižní Afrika, Čína |
| Număr articol | 45611 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 45613 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Kanada |
| Număr articol | 45614 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Kanada |
| Număr articol | 45621 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Uruguay |
| Număr articol | 45622 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Jižní Afrika, Čína |
| Număr articol | 45623 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Uruguay |
| Număr articol | 48442 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 48444 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Jižní Afrika, Čína |
| Număr articol | 48445 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Madagaskar |
| Număr articol | 48448 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48456 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 48462 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Kanada |
| Număr articol | 48465 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48479 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Peru |
| Număr articol | 48485 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Srí Lanka |
| Număr articol | 48487 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 48524 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48595 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)