Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Norsko |
| Număr articol | 48472 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Număr articol | 48479 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48595 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48618 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48687 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48689 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | USA |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48825 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Brazílie, USA |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48846 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Brazílie, USA |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48847 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Norsko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48868 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Peru |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48895 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,5 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48944 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 48946 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Calitate | A |
| Locații | Brazílie |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48947 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Calitate | AA |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 48977 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49029 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Mexiko |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49030 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Francie |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49071 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 4 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49082 |
| în proiectare | mineral colorat natural |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49090 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)