Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | galben închis |
| Mărime | 2 mm |
| Informații suplimentare | 100 - 110cm |
| Număr articol | 11704 |
| în proiectare | 100% nailon |
| Mărime | 20x7 mm |
| Număr articol | 12036 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 116 mm |
| Număr articol | 12045 |
| Cod producător | 8603 BK |
| Număr articol | 12189 |
| Cod producător | 8624 01 |
| Număr articol | 12191 |
| Mărime | 200x120 mm |
| Cod producător | 8725 03 |
| Număr articol | 12217 |
| în proiectare | ocelové |
| Mărime | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 50 g = cca 10 m, drát je vhodný pro pájení |
| Număr articol | 12378 |
| în proiectare | arămii |
| Mărime | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 50 g = cca 9 m, drát je vhodný pro pájení |
| Număr articol | 12387 |
| în proiectare | mosazné |
| Mărime | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 50 g = cca 10 m, drát je vhodný pro pájení |
| Număr articol | 12396 |
| Mărime | 40 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 5,5 mm |
| Număr articol | 12761 |
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13661 |
| în proiectare | portocaliu închis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13682 |
| în proiectare | albastru cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13905 |
| în proiectare | topaz cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13910 |
| în proiectare | galbene cu miez argintiu |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13914 |
| în proiectare | portocalii cu miez argintiu |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13916 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 14040 |
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 14045 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 14055 |
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14347 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)