Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | gri |
| Mărime | 33,5 mm |
| Număr articol | 44216 |
| în proiectare | roz pastel |
| Mărime | 33,5 mm |
| Număr articol | 44218 |
| în proiectare | verde mazăre |
| Mărime | 33,5 mm |
| Număr articol | 44219 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 44308 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 44310 |
| în proiectare | gri deschis |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 44312 |
| în proiectare | galben deschis |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 44314 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 44315 |
| în proiectare | albastru pastel |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 44316 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 80 x 55 x 12 mm |
| Lățimea miezului | 6 mm |
| Număr articol | 44327 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 80 x 55 x 12 mm |
| Lățimea miezului | 6 mm |
| Număr articol | 44328 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 80 x 55 x 12 mm |
| Lățimea miezului | 6 mm |
| Număr articol | 44329 |
| în proiectare | portocaliu deschis |
| Mărime | 16 mm |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 44333 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 16 mm |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 44341 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 16 mm |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 44342 |
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 16 mm |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 44343 |
| în proiectare | roz deschis |
| Mărime | 105 x 66 x 50 mm |
| Număr articol | 44344 |
| în proiectare | albastru pastel |
| Mărime | 105 x 66 x 50 mm |
| Număr articol | 44345 |
| Informații suplimentare | set pentru confecționarea de agățătoare pentru ghivecele de flori |
| Cod producător | 8015 DIY3 |
| Număr articol | 44364 |
| Informații suplimentare | set de vopsele pentru copii |
| Cod producător | CK29103 |
| Număr articol | 44438 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)