Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 130 x 130 x 10 mm |
| Volum | 170 ml |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 46054 |
| Mărime | 128 x 10 mm |
| Volum | 130 ml |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 46055 |
| în proiectare | natural cu fibră de culoare argintie |
| Mărime | 1,5 mm |
| Informații suplimentare | lungimea rolei este 20 m |
| Număr articol | 46069 |
| în proiectare | bej-crem |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46084 |
| în proiectare | gri-verzui |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46085 |
| Mărime | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46092 |
| Mărime | 10 x 8 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46093 |
| Mărime | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46098 |
| Mărime | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46099 |
| Mărime | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46100 |
| Mărime | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46101 |
| Mărime | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46103 |
| Mărime | 20 x 16,5 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46107 |
| Mărime | 16 x 10 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46108 |
| Mărime | 22,5 x 16,5 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46111 |
| Mărime | 30 x 22 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46112 |
| Mărime | 15 x 7,5 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46113 |
| Mărime | 22,5 x 11 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46114 |
| Mărime | 30 x 15cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46115 |
| Mărime | 26 x 20 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46119 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)