Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | roz cu inimioare |
| Mărime | 40mm x 2m |
| Număr articol | 47720 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 40mm x 2m |
| Număr articol | 47721 |
| în proiectare | roșii cu flori |
| Mărime | 40mm x 2m |
| Număr articol | 47722 |
| în proiectare | de culoarea argintului |
| Mărime | 25mm x 3m |
| Număr articol | 47726 |
| în proiectare | albe cu steluțe |
| Mărime | 25mm x 3m |
| Număr articol | 47727 |
| în proiectare | albe cu fibre argintii |
| Mărime | 40mm x 2m |
| Număr articol | 47728 |
| în proiectare | roșii cu motive de Crăciun |
| Mărime | 25mm x 3m |
| Număr articol | 47732 |
| în proiectare | roz cu inimioare |
| Mărime | 15mm x 3m |
| Număr articol | 47733 |
| în proiectare | albe cu inimioare |
| Mărime | 25mm x 3m |
| Număr articol | 47734 |
| Mărime | 10 x 8,5 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 2,5 mm |
| Număr articol | 47738 |
| Mărime | 10 x 8 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 2,5 mm |
| Număr articol | 47739 |
| Mărime | 22 cm |
| Număr articol | 47744 |
| Volum | 200 ml |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47760 |
| Volum | 200 ml |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47761 |
| în proiectare | plastic și metal |
| Număr articol | 47763 |
| Mărime | ø 35 x 40 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47786 |
| Mărime | 45 x 45 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47792 |
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | setul include mărgele, pandantive, bază metalică pentru bentiță, Elastomer 0,8mm și o foarfecă pentru copii |
| Număr articol | 47795 |
| Mărime | 58 x 75 x 68 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47806 |
| Mărime | 65 x 64 x 114 mm |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | reutilizabile |
| Număr articol | 47808 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)