Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Matte Metallic Blue Slate AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1063 |
| Număr articol | 41280 |
| în proiectare | Gunmetal |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-001 |
| Număr articol | 41286 |
| în proiectare | Steel |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-021 |
| Număr articol | 41288 |
| în proiectare | Palladium Plated |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-038 |
| Număr articol | 41291 |
| în proiectare | Silver Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-041 |
| Număr articol | 41294 |
| în proiectare | Mix Precious |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9047 |
| Număr articol | 41295 |
| în proiectare | Crystal Ivory Ceylon |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1900 |
| Număr articol | 41296 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Silver |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1831 |
| Număr articol | 41297 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Gold |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1832 |
| Număr articol | 41299 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Yellow Gold |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1833 |
| Număr articol | 41300 |
| în proiectare | Matte Opaque Light Siam |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-757 |
| Număr articol | 41306 |
| în proiectare | Silver Lined Pale Cream Opal |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1451 |
| Număr articol | 41319 |
| în proiectare | Galvanized Semi-Frosted Light Smoky Amethyst |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1158 |
| Număr articol | 41320 |
| în proiectare | Opaque Matte Light Rose |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-354 |
| Număr articol | 41323 |
| în proiectare | Galvanized Gold Dyed |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-411 |
| Număr articol | 41324 |
| în proiectare | Galvanized Champagne |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-433 |
| Număr articol | 41326 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)