Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Siam |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44521 |
| în proiectare | Cristal |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44527 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44528 |
| în proiectare | Cristal AB placare față-verso |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44529 |
| în proiectare | Cristal Aurum placare față-verso |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44532 |
| în proiectare | Crystal Honey |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44536 |
| în proiectare | Cristal Labrador placare față-verso |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44538 |
| în proiectare | Jet |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44542 |
| în proiectare | Amethyst |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44546 |
| în proiectare | Aquamarine |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44550 |
| în proiectare | Chrysolite |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44557 |
| în proiectare | Chrysolite Opal |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44558 |
| în proiectare | Emerald |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44561 |
| în proiectare | Fuchsia AB |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44564 |
| în proiectare | Light Amethyst |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44570 |
| în proiectare | Light Rose |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44572 |
| în proiectare | Light Sapphire Opal |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44574 |
| în proiectare | Light Siam |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44575 |
| în proiectare | Montana |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44577 |
| în proiectare | Rose AB |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44585 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)