Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Blue Zircon |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44553 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44555 |
| în proiectare | Cristal AB placare față-verso |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44599 |
| în proiectare | Cristal Aurum placare față-verso |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44600 |
| în proiectare | Pearl Effect White |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44777 |
| în proiectare | Pearlescent White |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44798 |
| în proiectare | Pearlescent Cream |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 44800 |
| în proiectare | Pearl Effect White |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44817 |
| în proiectare | Pearl Effect Rosaline |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44821 |
| în proiectare | Pearlescent White |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44838 |
| în proiectare | Pearlescent Cream |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44840 |
| în proiectare | Pearl Effect White |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44857 |
| în proiectare | Pearl Effect Light Creamrose |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44859 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44978 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 6,5 x 13 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 45010 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Număr articol | 45249 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)