Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31185 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34616 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34972 |
| în proiectare | argintie |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38525 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38527 |
| în proiectare | miez galben pastel |
| Mărime | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 44472 |
| în proiectare | miez roz pastel |
| Mărime | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 44473 |
| în proiectare | miez mov pastel |
| Mărime | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 44476 |
| în proiectare | verzi cu miez argintiu |
| Mărime | 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 57120 |
| Număr articol | 45958 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)