Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | topaz deschis cu miez argintiu |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13929 |
| în proiectare | pe bază de cretă |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14345 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14346 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14348 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14349 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14350 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14351 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14354 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albe |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16127 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roz |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16128 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii galbene |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16129 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roșii |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16130 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii verzi |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16131 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii turcoaz |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16132 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albastre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16133 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii mov |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16134 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii maro |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16135 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16136 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16137 |
| în proiectare | nuanțe de travertin |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 17279 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)