Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49133 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49134 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49135 |
| în proiectare | mineral natural cu tratare a suprafeței |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 10 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49155 |
| în proiectare | mineral natural cu tratare a suprafeței |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | 8 buc = cca 6,4 cm |
| Număr articol | 49156 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | 15 buc = cca 6 cm |
| Număr articol | 49169 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Calitate | AAA |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49325 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49330 |
| în proiectare | mineral natural cu tratare a suprafeței |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49428 |
| în proiectare | mineral natural cu tratare a suprafeței |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Uruguay |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49429 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49436 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49437 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49438 |
| în proiectare | mineral sintetic |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Čína |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49451 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)