Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material din bumbac 100% pentru brodat, 10 fire textile din bumbac 100% în 5 culori, cerc pentru brodat ⌀25 cm, ac, hârtie de calc pentru redesenarea modelului și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49497 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀20 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49500 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Număr articol | 50563 |
| Mărime | ø 16 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50499 |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48196 |
| Mărime | cca 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 5 fire textile, 2 inele adezive, agrafă de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48264 |
| Mărime | 20 x 14 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară pentru lumânări, fitiluri și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48270 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de mentă și instrucțiuni |
| Număr articol | 48305 |
| Mărime | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Informații suplimentare | setul pentru confecționarea colierului include bază metalică, fire textile de macramé și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49238 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49251 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un pistol de lipit la cald cu 3 rezerve, un cerc metalic (⌀20cm), 6 pâsle A4 de diferite culori, pistile pentru flori, șabloane de decupat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49511 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un pistol de lipit la cald cu 3 rezerve, un cerc metalic (⌀20cm), 6 pâsle A4 de diferite culori, sârmă, șabloane de decupat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49512 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 taštiček, 24 samolepek a provázek |
| Număr articol | 49677 |
| Mărime | 22 cm |
| Număr articol | 47743 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)