Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51551 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51552 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51553 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51554 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51555 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51556 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51557 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51558 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51559 |
| Mărime | 12x7x4 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 51560 |
| Mărime | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zakončování kovových drátků. |
| Număr articol | 51561 |
| Mărime | 20x14x7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Număr articol | 51562 |
| Mărime | 20x14x7,5 cm |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Număr articol | 51563 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 15 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50490 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50491 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50492 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50493 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50494 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50495 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50496 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)