Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 20 x 30 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 9 pâsle de 20x30cm, 2 pâsle de 15x20cm, fire textile din bumbac și 6 sârme |
| Număr articol | 48554 |
| Mărime | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Informații suplimentare | setul pentru confecționarea colierului include bază metalică, fire textile de macramé și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49238 |
| Mărime | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Informații suplimentare | setul pentru confecționarea cerceilor conține 2 baze metalice, fire de macramé și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49239 |
| Mărime | 40 x 150 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (40x150cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49246 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49251 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un pistol de lipit la cald cu 3 rezerve, un cerc metalic (⌀20cm), 6 pâsle A4 de diferite culori, sârmă, șabloane de decupat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49512 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 taštiček, 24 samolepek a provázek |
| Număr articol | 49677 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 pytlíků ve 3 vzorech, 24 kartiček a provázek |
| Număr articol | 49678 |
| Mărime | 22 cm |
| Număr articol | 47743 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)