Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic și instrucțiuni |
| Număr articol | 48304 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de rășină uscată și instrucțiuni |
| Număr articol | 48306 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48438 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49231 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49233 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49234 |
| Mărime | 95 x 95 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (95x95cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49245 |
| Mărime | 95 x 95 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (95x95cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49247 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø20cm), material din bumbac pentru brodat, 16 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49248 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49249 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49250 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49252 |
| Mărime | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material din bumbac 100% pentru brodat, 9 fire textile din bumbac 100% în 5 culori, cerc pentru brodat ⌀25 cm, ac, hârtie de calc pentru redesenarea modelului și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49496 |
| Mărime | ø 15,5 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀15,5 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49498 |
| Mărime | ø 15,5 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀15,5 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49499 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49504 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49505 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49506 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49507 |
| Mărime | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 recipiente de sticlă cu capace de plută, 3 tipuri de flori uscate, fitiluri, baze pentru fitiluri, ținte adezive, 75 g de ceară de soia și 150 g de ceară gel și instrucțiuni |
| Număr articol | 49508 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)