Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
Kreativní sady na vyšívání jsou ideální volbou pro všechny, kdo chtějí objevit kouzlo práce s textilem a krásnou tradiční techniku. Vyšívání je krásný způsob, jak v dnešní době zpomalit a užít si kreativní relax, kdy jedinou starostí je použít správný steh na správné místo. DIY sady z této kategorie se hodí na vyšívání pro začátečníky, ale nudit se nebudou ani pokročilejší kreativci.
Ať už vás láká klasická křížková výšivka nebo chcete tvořit 3D květinové výšivky, krásné výšivky se zvířátky nebo máte raději abstraktnější motivy, v této kategorii si určitě najdete tu pravou sadu! Vyšívané domácí dekorace dodají interiéru na útulnosti. Sady obsahují vše potřebné, takže nemusíte přemýšlet, kterou vyšívací přízi nebo jaké další příslušenství na vyšívání budete potřebovat. Vše potřebné, včetně podrobných návodů či šablon, najdete v balení. Osvojení si vyšívání nebylo nikdy jednodušší! Kreativní sady na vyšívání jsou oblíbené nejen pro vlastnoruční tvoření, ale i jako originální dárky, které potěší přátele či rodinu. Samozřejmě nejen sada, ale i vaše DIY vyšívané obrázky se mohou stát milým dárkem pro vaše blízké.
Zajímá vás i jiné kreativní tvoření? Prohlédněte si celou kategorii Kreativní sady, kde najdete také sady pro tvoření dalšími technikami. Pro další práci s textilem můžete vyzkoušet kreativní sady na háčkování, sady na šití, sady na pletení nebo třeba sady na macramé tvoření. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Mărime | 17,5 x 24,5 cm |
| Informații suplimentare | 40 coli, 300 g/m², 10 motive diverse cu animale |
| Număr articol | 47926 |
| Mărime | 95 x 95 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (95x95cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49245 |
| Mărime | 95 x 95 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (95x95cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49247 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø20cm), material din bumbac pentru brodat, 16 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49248 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49249 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49250 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49252 |
| Mărime | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material din bumbac 100% pentru brodat, 9 fire textile din bumbac 100% în 5 culori, cerc pentru brodat ⌀25 cm, ac, hârtie de calc pentru redesenarea modelului și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49496 |
| Mărime | ø 15,5 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀15,5 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49498 |
| Mărime | ø 15,5 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀15,5 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49499 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49504 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49505 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49506 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49507 |
| Mărime | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material din bumbac 100% pentru brodat, 10 fire textile din bumbac 100% în 5 culori, cerc pentru brodat ⌀25 cm, ac, hârtie de calc pentru redesenarea modelului și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49497 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀20 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49500 |
| Mărime | 40 x 150 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (40x150cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49246 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49251 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)