Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49505 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49506 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49507 |
| Mărime | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material din bumbac 100% pentru brodat, 10 fire textile din bumbac 100% în 5 culori, cerc pentru brodat ⌀25 cm, ac, hârtie de calc pentru redesenarea modelului și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49497 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀20 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49500 |
| Mărime | ø 16 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50499 |
| Mărime | 17,5 x 24,5 cm |
| Informații suplimentare | 40 coli, 300 g/m², 10 motive diverse cu animale |
| Număr articol | 47926 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49251 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)