Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | cca 18 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 2 fire textile pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48193 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48194 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48195 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 23 x 11 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48201 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48202 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | set pentru începători, 3 tipuri diferite de sfeșnice |
| Număr articol | 48203 |
| Mărime | cca 16 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 5 fire textile, 2 inele adezive, 2 agrafe de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48263 |
| Mărime | cca 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 5 fire textile, 2 inele adezive, agrafă de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48264 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 100 m de șnur macramé, 2 inele din lemn și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48267 |
| Mărime | 20 x 14 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară pentru lumânări, fitiluri și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48270 |
| Mărime | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile diferite, șnur decorativ, ciucuri rotunzi, nasturi, ac, carabinieră și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48271 |
| Mărime | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile diferite, șnur decorativ, ciucuri rotunzi, pâslă, carabinieră și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48272 |
| Mărime | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pâslă, ațe din bumbac, material de umplutură, ac de plastic și instrucțiuni ilustrate. |
| Număr articol | 48273 |
| Mărime | 12 x 19 x 1 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pâslă, ațe din bumbac, material de umplutură, ac de plastic, inel adeziv, pietre acrilice, panglică pentru agățat și instrucțiuni ilustrate. |
| Număr articol | 48275 |
| Mărime | 12 x 19 x 1 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pâslă, ațe din bumbac, material de umplutură, ac de plastic, inel adeziv, pietre acrilice, panglică pentru agățat și instrucțiuni ilustrate. |
| Număr articol | 48276 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de cărbune activ și instrucțiuni |
| Număr articol | 48285 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de argilă și instrucțiuni |
| Număr articol | 48286 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun cu unt de shea, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de argilă și instrucțiuni |
| Număr articol | 48287 |
| Mărime | 25,5 x 22 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară de soia, recipient din sticlă, fitil, esență, cristale pentru decorat, flori uscate și instrucțiuni |
| Număr articol | 48294 |
| Mărime | 11 x 11 x 15 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară de soia, recipient din sticlă, fitil din lemn, esență parfumată, cristale pentru decorat, flori uscate, autocolante și instrucțiuni |
| Număr articol | 48295 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)