Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | setul include ceară de soia, coloranți, esență de parfum, matriță, fitil, spatulă și instrucțiuni. |
| Număr articol | 47973 |
| Greutate | 500 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 47370 |
| Mărime | 5 m |
| Informații suplimentare | destinat pentru lumânări din ceară de soia |
| Număr articol | 47386 |
| Greutate | 500 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 47371 |
| Mărime | 4 m |
| Informații suplimentare | destinat pentru lumânări din soia, rapiță, nucă de cocos și ceară de albine |
| Număr articol | 47387 |
| Mărime | 3 m |
| Informații suplimentare | destinat pentru lumânări din soia, rapiță, nucă de cocos și ceară de albine |
| Număr articol | 47388 |
| Greutate | 500 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 48215 |
| Mărime | 6 m |
| Informații suplimentare | destinat pentru lumânări din parafină |
| Număr articol | 47858 |
| Greutate | 500 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 48214 |
| Mărime | 5 m |
| Informații suplimentare | destinat pentru lumânări din parafină |
| Număr articol | 47380 |
| Greutate | 500 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 48189 |
| Mărime | 4 m |
| Informații suplimentare | destinat pentru lumânări din parafină |
| Număr articol | 47381 |
| Greutate | 500 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 48216 |
| Greutate | 500 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 47372 |
| Mărime | 3 m |
| Informații suplimentare | destinat pentru lumânări din parafină |
| Număr articol | 47382 |
| Greutate | 500 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 47373 |
| Mărime | 6 m |
| Informații suplimentare | destinat pentru lumânări din ceară de palmier |
| Număr articol | 47859 |
| Greutate | 500 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 47374 |
| Mărime | 5 m |
| Informații suplimentare | destinat pentru lumânări din ceară de palmier |
| Număr articol | 47383 |
| Greutate | 200 g |
| Informații suplimentare | a nu se topi în cuptorul cu microunde |
| Număr articol | 47375 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)