Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38931 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38957 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38958 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38959 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38975 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38976 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38994 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38995 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 39028 |
| Mărime | 70 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43829 |
| Mărime | 58 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43831 |
| Mărime | 70 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43833 |
| Mărime | 60 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43834 |
| Mărime | 20 x 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 9 mm |
| Număr articol | 45534 |
| Mărime | 17 x 16 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 9 mm |
| Număr articol | 45535 |
| Mărime | 16 x 10 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 45536 |
| Mărime | 18 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 4 mm |
| Număr articol | 45537 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46187 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46188 |
| în proiectare | de culoare cărămizie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46190 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)