Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | matné transparentní modré |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60040-84010 |
| Număr articol | 38450 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 38463 |
| în proiectare | negru mat |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980-84010 |
| Număr articol | 38464 |
| în proiectare | transparent |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 00010 |
| Număr articol | 38465 |
| în proiectare | matné transparentní |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 00010-84010 |
| Număr articol | 38466 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 38469 |
| în proiectare | negru mat |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980-84010 |
| Număr articol | 38470 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 17050 |
| Număr articol | 38518 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 78102 |
| Număr articol | 38522 |
| în proiectare | Opaque Chalk White |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-200 |
| Număr articol | 41233 |
| în proiectare | White Pearl |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-201 |
| Număr articol | 41235 |
| în proiectare | Crystal Luster |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-050 |
| Număr articol | 41237 |
| în proiectare | Cristal AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-051 |
| Număr articol | 41238 |
| în proiectare | Inside C. Lined Off White AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-052 |
| Număr articol | 41239 |
| în proiectare | Mix Bridal White |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9039 |
| Număr articol | 41240 |
| în proiectare | Mix Child's Play |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9116 |
| Număr articol | 41241 |
| în proiectare | Lined Crystal Light Pink |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-244 |
| Număr articol | 41243 |
| în proiectare | Dyed Opal Wine |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1376 |
| Număr articol | 41249 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Matte Hot Pink |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1840F |
| Număr articol | 41250 |
| în proiectare | Galvanized Magenta |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-422 |
| Număr articol | 41252 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)