Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Opaque Cherry |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-45A |
| Număr articol | 41994 |
| în proiectare | Matte-Color Dark Olive |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-617 |
| Număr articol | 41997 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Baby Blue |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-124B |
| Număr articol | 41999 |
| în proiectare | Galvanized Starlight |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-557 |
| Număr articol | 42006 |
| în proiectare | Silver-Lined Light Topaz |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-22 |
| Număr articol | 42007 |
| în proiectare | Galvanized Aluminum |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-558 |
| Număr articol | 42013 |
| în proiectare | Nickel |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-711 |
| Număr articol | 42016 |
| în proiectare | Metallic Hematite |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-81 |
| Număr articol | 42019 |
| în proiectare | Opaque Jet |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-49 |
| Număr articol | 42020 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Jet |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-49F |
| Număr articol | 42021 |
| în proiectare | Silver-Lined Teal |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = 550 buc |
| Cod producător | TB-01-27BD |
| Număr articol | 42060 |
| în proiectare | Opaque Jet |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = 550 buc |
| Cod producător | TB-01-49 |
| Număr articol | 42066 |
| în proiectare | Hasu-White Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3212 |
| Număr articol | 42067 |
| în proiectare | Bara-Rose Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3213 |
| Număr articol | 42068 |
| în proiectare | Kokoro-Mauve/Gold Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3217 |
| Număr articol | 42072 |
| în proiectare | Bonsai-Green/Black Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3209 |
| Număr articol | 42073 |
| în proiectare | Tatsu-Teal Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3222 |
| Număr articol | 42075 |
| în proiectare | Amamizu-Blue Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3230 |
| Număr articol | 42076 |
| în proiectare | Ocha-Bronze Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3205 |
| Număr articol | 42079 |
| în proiectare | Tenin-Gray/Gold Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3211 |
| Număr articol | 42080 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)