Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Metallic Hematite |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-81 |
| Număr articol | 42046 |
| în proiectare | Opaque Jet |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-49 |
| Număr articol | 42048 |
| în proiectare | Opaque Jet |
| Mărime | 8/0 = 3 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 200 buc |
| Cod producător | TN-08-49 |
| Număr articol | 42049 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Jet |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-49F |
| Număr articol | 42050 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Jet |
| Mărime | 8/0 = 3 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 200 buc |
| Cod producător | TN-08-49F |
| Număr articol | 42051 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (01000) |
| Număr articol | 39162 |
| în proiectare | marmură roz |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (70100-14400) |
| Număr articol | 39182 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (90100) |
| Număr articol | 39199 |
| în proiectare | verde deschis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (50230-28701) |
| Număr articol | 39207 |
| în proiectare | turcoaz lăptos |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (61100) |
| Număr articol | 39223 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (54220) |
| Număr articol | 39224 |
| în proiectare | verde cu model negru |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (26507) |
| Număr articol | 39234 |
| în proiectare | mov cu reflexii metalice |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-21495) |
| Număr articol | 39273 |
| în proiectare | marmură mov |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (03000-15926) |
| Număr articol | 39282 |
| în proiectare | aurie |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-K0171) |
| Număr articol | 39290 |
| în proiectare | marmură maro |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-18549) |
| Număr articol | 39294 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii argintii |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-27001) |
| Număr articol | 39325 |
| în proiectare | argintie |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-27000) |
| Număr articol | 39326 |
| în proiectare | marmură neagră |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-86800) |
| Număr articol | 39330 |
| în proiectare | negru cu marmorare de culoare bronz |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-14215) |
| Număr articol | 39332 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)