Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Transparent-Lustered Rose |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-290 |
| Număr articol | 41623 |
| în proiectare | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-171 |
| Număr articol | 41624 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Dark Pink/Green Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2724 |
| Număr articol | 41642 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-771 |
| Număr articol | 41655 |
| în proiectare | Transparent Siam Ruby |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-5B |
| Număr articol | 41665 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Ruby |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-5CF |
| Număr articol | 41666 |
| în proiectare | Transparent Garnet |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-5D |
| Număr articol | 41675 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Sour Apple |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-131 |
| Număr articol | 41677 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow-Frosted Peridot |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-167F |
| Număr articol | 41678 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Baby Blue/Bright Green |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2723 |
| Număr articol | 41681 |
| în proiectare | Opaque Shamrock |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-47D |
| Număr articol | 41684 |
| în proiectare | Opaque Mint Green |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-47 |
| Număr articol | 41686 |
| în proiectare | Silver-Lined Grass Green |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-27B |
| Număr articol | 41687 |
| în proiectare | Transparent Peridot |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-7 |
| Număr articol | 41689 |
| în proiectare | Inside-Color Frosted Jonquil/Emerald-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-242F |
| Număr articol | 41690 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Teal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-7BDF |
| Număr articol | 41710 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Dark Aqua |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-163B |
| Număr articol | 41719 |
| în proiectare | Ceylon Frosted Glacier |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-146F |
| Număr articol | 41722 |
| în proiectare | Dyed-Rainbow Lavender Mist |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-477 |
| Număr articol | 41739 |
| în proiectare | Silver-Lined Light Grape |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2219 |
| Număr articol | 41753 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)