Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | turcoaz deschis cu reflexii aurii |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010-69267) |
| Număr articol | 39413 |
| în proiectare | mov deschis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (20210-28701) |
| Număr articol | 39419 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (30020-84110) |
| Număr articol | 39420 |
| în proiectare | albastru deschis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (30020-28771) |
| Număr articol | 39421 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (60010) |
| Număr articol | 39422 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030)030 |
| Număr articol | 39425 |
| în proiectare | albastru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (30080-28701) |
| Număr articol | 39431 |
| în proiectare | albastru marin |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (33070) |
| Număr articol | 39433 |
| în proiectare | albastru perlat |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-79031) |
| Număr articol | 39435 |
| în proiectare | albastru cu reflexii metalice |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-21435) |
| Număr articol | 39436 |
| în proiectare | albastru cu model alb-negru |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (26307) |
| Număr articol | 39439 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (60080) |
| Număr articol | 39441 |
| în proiectare | mov deschis |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (20020) |
| Număr articol | 39444 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (20060) |
| Număr articol | 39446 |
| în proiectare | mov cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (20060-28701) |
| Număr articol | 39447 |
| în proiectare | transparentă cu miez mov |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-44828) |
| Număr articol | 39457 |
| în proiectare | marmură mov |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (03000-15926) |
| Număr articol | 39461 |
| în proiectare | maro deschis |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (13020) |
| Număr articol | 39463 |
| în proiectare | marmură crem |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010-14413) |
| Număr articol | 39464 |
| în proiectare | crem |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-70411) |
| Număr articol | 39465 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)