Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (02010) |
| Număr articol | 39163 |
| în proiectare | alb cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (03000-28701) |
| Număr articol | 39164 |
| în proiectare | alb perlat |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-70402) |
| Număr articol | 39165 |
| în proiectare | alb perlat |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (02010-24001) |
| Număr articol | 39166 |
| în proiectare | marmură albă lăptoasă |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (02010-14400) |
| Număr articol | 39167 |
| în proiectare | alb perlat |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-70402) |
| Număr articol | 39345 |
| în proiectare | alb perlat |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010-24001) |
| Număr articol | 39346 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (01000) |
| Număr articol | 39522 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010) |
| Număr articol | 39523 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 38784 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 38785 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 38786 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38787 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38788 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 15x8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Număr articol | 39642 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albe |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 80 buc |
| Număr articol | 42379 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010) |
| Număr articol | 39156 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albe |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14086 |
| în proiectare | pe bază de cretă |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13659 |
| în proiectare | pe bază de cretă |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13699 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)