Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Silver-Lined Milky White |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2100 |
| Număr articol | 41845 |
| în proiectare | Opaque-Lustered White |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-121 |
| Număr articol | 41956 |
| în proiectare | Opaque White |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-41 |
| Număr articol | 41982 |
| în proiectare | Opaque-Lustered White |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-121 |
| Număr articol | 41984 |
| în proiectare | Opaque-Rainbow White |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-401 |
| Număr articol | 41986 |
| în proiectare | opal alb cu simili aurii |
| Mărime | 20 mm |
| Cod producător | 01000/98521 |
| Număr articol | 34906 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 03000 |
| Număr articol | 38467 |
| în proiectare | albă mat |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 03000-84010 |
| Număr articol | 38468 |
| în proiectare | Matte-Color Opaque-Rainbow White |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-761 |
| Număr articol | 41841 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-PF21F |
| Număr articol | 41842 |
| în proiectare | Opaque White |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-41 |
| Număr articol | 41954 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (01000) |
| Număr articol | 39162 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (01000) |
| Număr articol | 39342 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010) |
| Număr articol | 39343 |
| în proiectare | alb cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (03000-28701) |
| Număr articol | 39524 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 18062 |
| în proiectare | pe bază de cretă albă |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31173 |
| în proiectare | argintie |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38525 |
| în proiectare | Matte White |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-351 |
| Număr articol | 41234 |
| în proiectare | White Pearl AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-202 |
| Număr articol | 41236 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)