Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | negru cu reflexii argintii |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-27001) |
| Număr articol | 39329 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980) |
| Număr articol | 39334 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-84110) |
| Număr articol | 39336 |
| în proiectare | marmură maro |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-18549) |
| Număr articol | 39473 |
| în proiectare | negru cu reflexii argintii |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-29536) |
| Număr articol | 39504 |
| în proiectare | negru cu reflexii argintii |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-27001) |
| Număr articol | 39510 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980) |
| Număr articol | 39514 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 39515 |
| în proiectare | negru cu reflexii metalice |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-27105) |
| Număr articol | 39633 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980) |
| Număr articol | 39634 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 39118 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-84110) |
| Număr articol | 39123 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-00000) |
| Număr articol | 39143 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (23980-00000) |
| Număr articol | 40049 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14095 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 75 buc |
| Număr articol | 42388 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13678 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14354 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16136 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 31172 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)