Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | roșie cu miez argintiu |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 90 buc |
| Număr articol | 34630 |
| în proiectare | roșie cu miez argintiu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34631 |
| în proiectare | roșie cu miez argintiu |
| Mărime | 30 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 50 buc |
| Număr articol | 34632 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Informații suplimentare | 17 cm conțin cca 30 de mărgele |
| Număr articol | 37898 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,6 mm |
| Informații suplimentare | 17 cm conțin cca 22 de mărgele |
| Număr articol | 37905 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 93220 |
| Număr articol | 38437 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Berry |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1838 |
| Număr articol | 41309 |
| în proiectare | Mix Tropical Heat |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9108 |
| Număr articol | 41310 |
| în proiectare | Galvanized Semi-Frosted Berry |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1157 |
| Număr articol | 41329 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Light Topaz/Mauve-Lined |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-241 |
| Număr articol | 41507 |
| în proiectare | Silver-Lined Mauve |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-2218 |
| Număr articol | 41508 |
| în proiectare | Gold-Lustered Raspberry |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-332 |
| Număr articol | 41510 |
| în proiectare | Opaque Pepper Red |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-45 |
| Număr articol | 41517 |
| în proiectare | Opaque Cherry |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-45A |
| Număr articol | 41518 |
| în proiectare | Transparent Ruby |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-5C |
| Număr articol | 41520 |
| în proiectare | Opaque Cherry |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-45A |
| Număr articol | 41664 |
| în proiectare | Transparent Siam Ruby |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-5B |
| Număr articol | 41665 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Ruby |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-5CF |
| Număr articol | 41666 |
| în proiectare | Silver-Lined Ruby |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-25C |
| Număr articol | 41668 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Brick Red |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF564 |
| Număr articol | 41670 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)