Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (70100-00000) |
| Număr articol | 39134 |
| în proiectare | hematit |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38878 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (60080-00000) |
| Număr articol | 39136 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 38883 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (50230-00000) |
| Număr articol | 39139 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 38884 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (30030-00000) |
| Număr articol | 39141 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-00000) |
| Număr articol | 39143 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010) |
| Număr articol | 39156 |
| în proiectare | transparentă |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030) |
| Număr articol | 39157 |
| în proiectare | transparentă |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (00030) |
| Număr articol | 40047 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (23980-00000) |
| Număr articol | 40049 |
| în proiectare | cristal |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13639 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13643 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13644 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13645 |
| în proiectare | Emerald |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13648 |
| în proiectare | aqua |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13650 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13651 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13656 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)