Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | verde neon |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (02010-25124) |
| Număr articol | 39211 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (50720) |
| Număr articol | 39220 |
| în proiectare | turcoaz perlat |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-77060) |
| Număr articol | 39228 |
| în proiectare | albastru cu reflexii aurii |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (60150-22701) |
| Număr articol | 39231 |
| în proiectare | marmură turcoaz închis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (63130-15695) |
| Număr articol | 39235 |
| în proiectare | marmură turcoaz |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-91501) |
| Număr articol | 39237 |
| în proiectare | mov deschis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (20210-28701) |
| Număr articol | 39240 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (60010) |
| Număr articol | 39241 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030)030 |
| Număr articol | 39245 |
| în proiectare | transparente cu miez albastru deschis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-44863) |
| Număr articol | 39248 |
| în proiectare | albastru închis neon |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (02010-25127) |
| Număr articol | 39250 |
| în proiectare | albastru perlat |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-79031) |
| Număr articol | 39256 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23030) |
| Număr articol | 39271 |
| în proiectare | marmură crem |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (02010-14413) |
| Număr articol | 39286 |
| în proiectare | aurie |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-70486) |
| Număr articol | 39287 |
| în proiectare | aur de 24 de carate |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-MAG01) |
| Număr articol | 39289 |
| în proiectare | aurie |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-97487) |
| Număr articol | 39291 |
| în proiectare | aurie |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-97387) |
| Număr articol | 39292 |
| în proiectare | galben-maroniu |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-90215) |
| Număr articol | 39296 |
| în proiectare | marmură roz-aurie |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-91011) |
| Număr articol | 39299 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)