Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Tatsu-Teal Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3222 |
| Număr articol | 42075 |
| în proiectare | Amamizu-Blue Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3230 |
| Număr articol | 42076 |
| în proiectare | Ocha-Bronze Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3205 |
| Număr articol | 42079 |
| în proiectare | Tenin-Gray/Gold Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3211 |
| Număr articol | 42080 |
| în proiectare | portocaliu cu miez alb |
| Mărime | 9/0 2,4 - 2,8mm |
| Greutate | 50 g |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 42190 |
| în proiectare | portocaliu cu miez alb |
| Mărime | 5/0 4,3-4,8mm |
| Greutate | 50 g |
| Lățimea miezului | 4 mm |
| Număr articol | 42191 |
| în proiectare | miez galben pastel |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 44467 |
| în proiectare | miez roz pastel |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 44468 |
| în proiectare | miez albastru pastel |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 44470 |
| în proiectare | miez mov pastel |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 44471 |
| în proiectare | miez albastru pastel |
| Mărime | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 44475 |
| în proiectare | roșii cu miez argintiu |
| Mărime | 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 97070 |
| Număr articol | 45957 |
| în proiectare | portocaliu închis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13682 |
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14347 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 14600 |
| în proiectare | mov închis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 31168 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31187 |
| în proiectare | mov închis |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31188 |
| în proiectare | opal alb cu simili aurii |
| Mărime | 20 mm |
| Cod producător | 01000/98521 |
| Număr articol | 34906 |
| în proiectare | bej |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 13020 |
| Număr articol | 38381 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)