Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Bronze |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-221 |
| Număr articol | 41977 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Crystal |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-161 |
| Număr articol | 41985 |
| în proiectare | Inside-Color Siam/Light Topaz-Lined |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-798 |
| Număr articol | 41995 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-5F |
| Număr articol | 41996 |
| în proiectare | Metallic 24K Frosted Gold Plated |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 1g = cca 200 buc |
| Cod producător | TT-01-712F |
| Număr articol | 42004 |
| în proiectare | Gold-Lustered Montana Blue |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-204 |
| Număr articol | 42010 |
| în proiectare | Metallic Frosted Silver |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 1g = cca 200 buc |
| Cod producător | TT-01-714F |
| Număr articol | 42015 |
| în proiectare | Silver-Lined Black Diamond |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-29 |
| Număr articol | 42017 |
| în proiectare | Metallic Gun Metal |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-90 |
| Număr articol | 42018 |
| în proiectare | Metallic Iris-Green/Brown |
| Mărime | 8/0 = 3 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 200 buc |
| Cod producător | TN-08-84 |
| Număr articol | 42027 |
| în proiectare | Metallic Hematite |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-81 |
| Număr articol | 42046 |
| în proiectare | Opaque Jet |
| Mărime | 8/0 = 3 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 200 buc |
| Cod producător | TN-08-49 |
| Număr articol | 42049 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Jet |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-49F |
| Număr articol | 42050 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Jet |
| Mărime | 8/0 = 3 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 200 buc |
| Cod producător | TN-08-49F |
| Număr articol | 42051 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (01000) |
| Număr articol | 39162 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (90100) |
| Număr articol | 39199 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (50230) |
| Număr articol | 39206 |
| în proiectare | turcoaz lăptos |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (61100) |
| Număr articol | 39223 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (54220) |
| Număr articol | 39224 |
| în proiectare | verde cu model negru |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (26507) |
| Număr articol | 39234 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)