Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | pe bază de cretă albă |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31173 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31177 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31178 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31180 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31182 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31185 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34616 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34972 |
| în proiectare | sticlă transparentă roșie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 90080 |
| Număr articol | 38391 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 93220 |
| Număr articol | 38393 |
| în proiectare | transparentní tyrkysové |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60200 |
| Număr articol | 38401 |
| în proiectare | matné transparentní tyrkysové |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60200-84010 |
| Număr articol | 38402 |
| în proiectare | transparent |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 00010 |
| Număr articol | 38421 |
| în proiectare | matné transparentní |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 00010-84010 |
| Număr articol | 38422 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 73010 |
| Număr articol | 38427 |
| în proiectare | roz transparent |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 70110 |
| Număr articol | 38429 |
| în proiectare | matné transparentní růžové |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 70110-84010 |
| Număr articol | 38430 |
| în proiectare | sticlă transparentă roșie |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 90080 |
| Număr articol | 38435 |
| în proiectare | transparentní tyrkysové |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60200 |
| Număr articol | 38445 |
| în proiectare | matné transparentní tyrkysové |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60200-84010 |
| Număr articol | 38446 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)