Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | argintie |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-K0170) |
| Număr articol | 39507 |
| în proiectare | hematit |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-14400) |
| Număr articol | 39509 |
| în proiectare | negru cu reflexii argintii |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-27001) |
| Număr articol | 39510 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980) |
| Număr articol | 39514 |
| în proiectare | transparentă |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030) |
| Număr articol | 39518 |
| în proiectare | cristal mat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-84110) |
| Număr articol | 39520 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (01000) |
| Număr articol | 39522 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010) |
| Număr articol | 39523 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-81800) |
| Număr articol | 39525 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (83120) |
| Număr articol | 39528 |
| în proiectare | roz neon |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010-25123) |
| Număr articol | 39533 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (70100) |
| Număr articol | 39536 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (91250) |
| Număr articol | 39546 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 38784 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 38785 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 38786 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38787 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38788 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (50230) |
| Număr articol | 39555 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Număr articol | 38789 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)