Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | albastru deschis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (30030-28701) |
| Număr articol | 39577 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 39635 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (50230-00000) |
| Număr articol | 39137 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13670 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13711 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 18078 |
| în proiectare | Iris albastru |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 26057 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31185 |
| în proiectare | Opaque Agate Blue |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1137 |
| Număr articol | 41258 |
| în proiectare | Silk Inside Dyed Delphinium |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1860 |
| Număr articol | 41259 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Seafoam |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1847 |
| Număr articol | 41262 |
| în proiectare | Duracoat Opq Underwater Blue |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-2130 |
| Număr articol | 41272 |
| în proiectare | Silk Inside Dyed Frozen Blue |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1859 |
| Număr articol | 41274 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Teal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-27BDF |
| Număr articol | 41537 |
| în proiectare | Semi Glazed Rainbow-Jet |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-2642F |
| Număr articol | 41547 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Dark Aqua |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-163B |
| Număr articol | 41719 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)