Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | gri deschis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 43010 |
| Număr articol | 38415 |
| în proiectare | gri închis mat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 43030-84010 |
| Număr articol | 38418 |
| în proiectare | gri deschis mat |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 43010-84010 |
| Număr articol | 38460 |
| în proiectare | gri închis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 43030 |
| Număr articol | 38461 |
| în proiectare | gri închis mat |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 43030-84010 |
| Număr articol | 38462 |
| în proiectare | gri cu model alb-negru |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (26107) |
| Număr articol | 39502 |
| în proiectare | gri deschis mat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2,3 mm |
| Informații suplimentare | 30 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 43010-84010 |
| Număr articol | 39980 |
| în proiectare | Opaque-Pastel-Frosted Light Gray |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-767 |
| Număr articol | 41816 |
| în proiectare | Matte-Color Opaque Gray |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-611 |
| Număr articol | 41819 |
| în proiectare | gri |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38532 |
| în proiectare | Tran. Pearl Lined Pale Grey AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1677 |
| Număr articol | 41276 |
| în proiectare | Ceylon Gray |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-252 |
| Număr articol | 41277 |
| în proiectare | Matte Metallic Blue Slate AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1063 |
| Număr articol | 41280 |
| în proiectare | Silver-Lined Gray |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-29B |
| Număr articol | 41576 |
| în proiectare | Nickel |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = 550 buc |
| Cod producător | TB-01-711 |
| Număr articol | 42064 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)