Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16136 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | různé |
| Greutate | 50 g |
| Număr articol | 21942 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 15 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 110 buc |
| Număr articol | 34604 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 90 buc |
| Număr articol | 34605 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34606 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 30 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 50 buc |
| Număr articol | 34607 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 15 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 110 buc |
| Număr articol | 34609 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 90 buc |
| Număr articol | 34610 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34611 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 30 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 50 buc |
| Număr articol | 34612 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 78102 |
| Număr articol | 38522 |
| în proiectare | gri |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38532 |
| în proiectare | Crystal Luster |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-050 |
| Număr articol | 41237 |
| în proiectare | Mix Bridal White |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9039 |
| Număr articol | 41240 |
| în proiectare | Palladium Silver Gold Iris |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-546 |
| Număr articol | 41265 |
| în proiectare | Matte Metallic Silver Grey |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-307 |
| Număr articol | 41281 |
| în proiectare | Metallic Dark Steel |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-026 |
| Număr articol | 41287 |
| în proiectare | Palladium Silver Blue Gold Iris |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-545 |
| Număr articol | 41290 |
| în proiectare | Galvanized Silver |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-035 |
| Număr articol | 41292 |
| în proiectare | Silver Plate Frosted |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-551F |
| Număr articol | 41317 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)