Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Silver-Lined Teal |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = 550 buc |
| Cod producător | TB-01-27BD |
| Număr articol | 42060 |
| în proiectare | turcoaz cu reflexii aurii |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010-69266) |
| Număr articol | 39412 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (54220) |
| Număr articol | 39567 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 60220 |
| Număr articol | 40012 |
| în proiectare | albastru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 60220-28701 |
| Număr articol | 40013 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Lagoon |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-1611 |
| Număr articol | 41898 |
| în proiectare | Silver-Lined Milky Teal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2104 |
| Număr articol | 41903 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Teal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-27BDF |
| Număr articol | 41905 |
| în proiectare | turcoaz lăptos |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (61100) |
| Număr articol | 39223 |
| în proiectare | turcoaz lăptos |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (61100) |
| Număr articol | 39405 |
| în proiectare | turcoaz lăptos |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (61100) |
| Număr articol | 39566 |
| în proiectare | turcoaz cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13903 |
| în proiectare | turcoaz cu miez argintiu |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13923 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 31162 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31182 |
| în proiectare | transparentní tyrkysové |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60200 |
| Număr articol | 38401 |
| în proiectare | transparentní tyrkysové |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60200 |
| Număr articol | 38445 |
| în proiectare | matné transparentní tyrkysové |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60200-84010 |
| Număr articol | 38446 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Matte Dark Sea Foam |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1847F |
| Număr articol | 41263 |
| în proiectare | Duracoat Opaque Catalina |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-2122 |
| Număr articol | 41270 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)