Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Mix Tropical Heat |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9108 |
| Număr articol | 41310 |
| în proiectare | 24K Lined Cream |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-230 |
| Număr articol | 41314 |
| în proiectare | Opaque Dandelion |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-42 |
| Număr articol | 41498 |
| în proiectare | Silver-Lined Light Topaz |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-22 |
| Număr articol | 41558 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Dark Beige |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-123D |
| Număr articol | 41560 |
| în proiectare | Opaque Dandelion |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-42 |
| Număr articol | 41613 |
| în proiectare | Opaque Sunshine |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-42B |
| Număr articol | 41614 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Pink/Yellow Green |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2720 |
| Număr articol | 41679 |
| în proiectare | galbene cu miez argintiu |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13914 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 14040 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Milky Light Topaz |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF2110 |
| Număr articol | 41784 |
| în proiectare | Opaque Sunshine |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-42B |
| Număr articol | 41854 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 18073 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34972 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38527 |
| în proiectare | Silver-Lined Med Topaz |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-22B |
| Număr articol | 41559 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Sunshine |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-42BF |
| Număr articol | 41611 |
| în proiectare | miez galben pastel |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 44467 |
| în proiectare | miez galben pastel |
| Mărime | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 44472 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)