Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | transparentă |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 00010 |
| Număr articol | 39990 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70110 |
| Număr articol | 39996 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70210 |
| Număr articol | 39998 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70350 |
| Număr articol | 40000 |
| în proiectare | roșu deschis |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 90080 |
| Număr articol | 40002 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 60220 |
| Număr articol | 40012 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 60310 |
| Număr articol | 40014 |
| în proiectare | albastru închis |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 30050 |
| Număr articol | 40018 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 40028 |
| în proiectare | transparentă cu placare argintie |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 00010-27001 |
| Număr articol | 40034 |
| în proiectare | bronz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 23980-14415 |
| Număr articol | 40037 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)